Logo Breda Robotics
Foto Partners XXL Event

BESLOTEN EVENT

Breda Robotics organiseert een besloten Value4Partners Event: een interactieve kennissessie exclusief voor onze MKB-partners. In een compacte setting brengen we ondernemers, experts en kennisinstellingen samen rond actuele thema’s die het MKB direct raken.

Let op! De datum die hierbij staat is niet lijdend. Het event van 22 oktober 2025 wordt verschoven naar een nader te bepalen datum.

Waarom dit event?

Het MKB vormt de ruggengraat van onze economie. Toch is toegang tot cruciale kennis en ondersteuning vaak versnipperd. Met dit besloten event creëren we een platform voor directe kennisdeling, concrete handvatten en waardevolle connecties. Geen plenaire presentaties, maar gerichte tafelsessies en verdiepende gesprekken.

Wat kun je verwachten?

Tijdens het event staan vier hoofdthema’s centraal:

  • Financiële tafel
    Onder leiding van Rom van Oers (REWIN) en Rabobank duiken we in financieringsvormen: van bancaire leningen tot venture capital. Inclusief mogelijkheid tot aanmelding voor verdiepingssessies.
  • Subsidies
    Frank Kiliaan (Breda Robotics) neemt je mee in het succesvol insteken van subsidieprojecten, het benutten van kansen en het naleven van de algemene spelregels.
  • Intellectueel eigendom (IP), zoals een octrooi
    Experts van Arnold & Siedsma geven inzicht in het beschermen van innovaties en het slim omgaan met IP-rechten.
  • Cybersecurity
    Ericsson deelt best practices en risico’s voor het MKB in een steeds digitaler landschap.

Voor wie?

Dit besloten event is bedoeld voor actieve partners van Breda Robotics: MKB-bedrijven die willen groeien, innoveren en hun netwerk versterken. De setting is kleinschalig en persoonlijk, met ruimte voor dialoog en verdieping.

Mede mogelijk gemaakt door

Agenda