Logo Breda Robotics

Op 17 juni staat de derde editie van de Data & AI Parade in de agenda. Deze editie willen we nog groter uitpakken met de playground, de bekende workshops en voegen we twee keynote sprekers toe aan het programma. 

Tijdens deze editie hebben we workshops waar je kennis kunt opdoen en waar je zelf aan de slag kunt. Denk aan kennismaken met Imce, hoe je als mkb-ondernemer concreet aan de slag kunt met AI, het belang van datakwaliteit, het zelf bouwen van een AI-agent en het curriculumspel. De keuze voor de workshops maak je op de dag zelf.

Dit jaar hebben we als thema:

AI-SKILLS. NU JIJ. 
Stap in een wereld die al veranderd

Programma

  • 12:00 uur Inloop met lunch en experience
  • 12:30 uur Welkom
  • 13:20 uur Keynote spreker Bart Götte 
  • 14:15 uur pauze
  • 14:30 uur Workshopronde 1
  • 15:10 uur pauze
  • 15:25 uur Workshopronde 2
  • 16:10 uur Keynote spreker Dries Depoorter
  • 16:50 uur Afsluiting, borrel en experience

Experience

Bezoek de interactieve experience waar partners hun initiatieven tot leven brengen. Hier ontdek je hoe er in de regio wordt gewerkt aan data en AI in de praktijk: van onderwijsvernieuwing en samenwerkingen tot concrete toepassingen en experimenten. Laat je inspireren, ga in gesprek en ervaar wat er al gebeurt en wat er in de nabije toekomst mogelijk is. 

Wie en wat kom je hier tegen: Imce, Data en AI Verkenner, Keuzedelen van MIEC Data & AI, Koningsacademie – Leven Lang Ontwikkelen, AI-Taskforce van KW1C, Mindlabs en Aventus.

Mede mogelijk gemaakt door

Agenda